بازگشایی دفتر آریا وب در کانادا - تورنتو

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۳۹۶/۵/۳

مهندس انوری برای بازگشایی دفتر نمایندگی فناوری اطلاعت آریا عازم کانادا - تورنتو شدند

قوانین قراردادهای شرکت پیشتازان فناوری اطلاعات آریا ( آریا وب )

 

درود بر تمامی عزیزانی که خواستار همکاری با مجموعه ما از این تاریخ می باشند .

در راستای شعار مجموعه ما  (( با ما جهانی شوید ))  ، پس از گذراندن دوره های متعدد و مختلف در کشورهای اروپایی و آسیایی و کمپانی های معتبری همچون گوگل تصمیم بر آن گرفتم وارد بازار جهانی شوم تا با کسب تجربه بین المللی بتوانم خدمات بهتر و با کیفیت تری را به مشتریان آریا وب ارائه نمایم . به همین منظور نمایندگی شرکت آریاوب را در تورنتو – کانادا بازگشایی کردم و طی قراردادی به زیرمجموعه کمپانی گوگل پیوستیم و این موفقیتها را به تمامی همراهان و مشتریان  آریا وب تبریک می گم .

لذا برای جلوگیری از سوء استفاده از نام برند آریا وب، قوانین قراردادهای آریا وب را یک بار دیگر بصورت شفاف توضیح می دهم . از آنجایی که همیشه و در تمامی مراحل پروژه نظارت مستقیم خواهم داشت ، در نتیجه از ابتدای قرار داد با کارفرمایانهای محترم آشنا خواهم شد و تا پایان پروژه شخصا در کنارآنها خواهم بود . امیدوار از استفاده از خدمات ما نهایت لذت را ببرید و کسب و کارتان را رونق بخشید .

قوانین و اعتبار قرارداد های آریا وب :

  1. 1- کلیه قرار دادهای شرکت به امضاء شخص مهندس اشکان انوری (مدیر عامل) باید پاراف گردد.
  2. 2- مهر شرکت که دارای شماره ثبت می باشد باید در کنار امضا موجود باشد.
  3. 3- کلیه قراردادها و مکاتبات از طریق ایمیل : ariaweblab.com@gmail.com  باید صورت پذیرد که مستقیما مهندس اشکان انوری به آن نظارت دارد .
  4. 4- کلیه واریزیها به شماره حساب زیر باید انجام شود :

بانک پاسارگاد به نام اشکان انوری

شماره کارت : 5022291003812615

شماره حساب : 1-1158359-800-269

شماره شبا : IR890570026980001158359001

  5   - درصورت معرفی نماینده از طرف شرکت باید معرفی نامه معتبر شامل، امضا و مهر مهندس اشکان انوری باشد و از ایمیل ariaweblab.com@gmail.com برای کارفرما ارسال شده باشد و مسئولیت ها و وظایف معرف بصورت کتبی در معرفی نامه درج می شود و معرف هیچ گونه ارتباط  مالی با کارفرمایان و مشتریان عزیز نخواهد داشت .

 

نکته مهم : در صورتی که قراردادها حتی یکی از این موارد ذکر شده را نداشته باشند، از نظر مجموعه ما آن قرار داد مورد تایید نیست وشرکت آریا وب و مهندس اشکان انوری هیچگونه مسئولیتی را بعهده نخواهند گرفت . لذا در هنگام قرار داد دقت لازمه را انجام دهید تا افراد سود جو اموالتان را به تاراج نبرند .

 

با سپاس

مدیر عامل

اشکان انوری

اشکان انوری

تورنتو

 

فیزیوتراپی در تورنتو
physiotrust

physiotherapy in thornhill

physiotherapy in richmond hill

بازدید : ۶۶۵۳ نفر