خدمات رسانی جدید آریا وب با حضور مشاوران آی تی و کسب و کار الکترونیکی

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۳۹۵/۹/۱۶

IT MAN یا مشاوران آی تی آریا وب آماده همکاری با مشتریان عضو باشگاه مشتریان آریا وب شدند . طرحی موثر و پویا در راستای خدمات رسانی بهتر در کسب و کار الکترونیکی

 

 

شرکت فناوری اطلاعات آریا با راه اندازی باشگاه مشتریان خود در خصوص ارائه هرچه بهتر خدمات خود به مشتریانش ، بخشی را با نام  IT MAN یا همان مشاوران کسب و کار الکترونیکی راه اندازی کرده تا بتواند هم خدمات خود را به مشتریان بهتر معرفی کند و هم نحوه صحیح استفاده از آن را آموزش دهد تا پس از ارائه خدمات به مشتری ، بیشترین تاثیر را در روند کسب و کارشان گذاشته باشند.

 

IT MAN کیست ؟

 

IT MAN همان مشاوران کسب و کار الکترونیکی هستند که با دانش کافی و به روز به محل کسب و کار شما اعزام می گردند و با بررسی و آنالیز درست از کسب و کارتان ، خدمات مورد نیازتان را به شما معرفی می کنند و سپس در طول انجام پروژه و تا بهره برداری کامل شما از آن خدمات، در کنارتان خواهند بود .

it man

 

IT MAN چطور تا بهره برداری پروژه در کنار شما خواهد ماند ؟

 

مشاوران کسب و کار فناوری اطلاعات آریا اولین لابراتوار تخصصی طراحی وب آریا هر هفته به محل کسب و کار شما سر کشی خواهند کرد و با مسئولین مربوطه جلساتی را خواهند گذاشت و به غیر از این جلسات هفتگی هر زمان که از سوی مشتریان ما نیازی حس شود و کمکی خواسته شود خارج از این جلسات هفتگی نیز جلساتی نیز برایشان در نظر گرفته خواهد شد. از طریق ایمیل و تماس تلفنی و از راه دور نیز روند پیشرفت فعالیت مشتریان بررسی و نظارت می شود . و در تمام طول روز و ساعات اداری مشتریان می توانند این افراد را کنار خود احساس کنند .

it man

 

هدف IT MAN ها چیست ؟

مشاوران کسب و کار با معرفی 28 خدمات ارائه شده توسط فناوری اطلاعات آریا از قبیل : طراحی و برنامه نویسی وب سایت ، سئو و بهینه سازی سایت ، عکاسی صنعتی ، طراحی های گرافیکی و تبلیغاتی ، در اختیار داشتن سایتهای تبلیغاتی ، مجله الکترونیکی، کارتهای هوشمند تخفیف و.... و همچنین آموزشهای لازمه ،سعی بر این دارند تا را مشتریان با کسب و کار الکترونیکی بیشتر آشنا کنند و فرهنگ استفاده از این بازار و تکنولوژی های آن را گسترش دهند و با ایجاد این بستر به کسب و کارشان رونق بخشند .

 

 

it man

 

 

طراحی وب سایت

آرشیو آخبار آریا وب

بازدید : ۶۳۱۵ نفر