طراحی وب سایت

تاریخ نگارش : شنبه ۱۳۹۴/۳/۲۳

طراحی وب سایت یا همان برنامه نویسی و یا راه اندازی وب سایت ...

راه اندازی یک وب سایت که شامل :
ثبت دامنه
ثبت فضای وب
طراحی سایت
برنامه نویسی سایت
ورود مطالب

بهینه سازی سایت و سئو سایت

 

 


می شود که به معمول  طراحی وب سایت ، طراحی سایت ، برنامه نویسی وب سایت نیز می گویند . با طراحی وب سایت دریچه ای رو به جهانی شدن باز خواهد شد و فعالیت شما دیگر برای محله و منطقه خاص و محدوده خاصی نخواهد بود .
شرکت پیشتازان فناوری اطلاعات آریا ( اولین لابراتوار تخصصی طراحی وب )  با مدیریت توانا و کارآفرین و با بهره گیری از پرسنل متخصص و مجرب و بکارگیری تجهیزات فنی مناسب و حرفه ای ، امکاناتی را برای شرکت ها ، فروشگاه ها و ... فراهم می نماید تا با معرفی تولیدات و خدمات خود ،  بازار جدید و گسترده ای را ایجاد نمایید.
مشاورین و کارشناسان فناوری اطلاعات آریا با برگزاری جلسات (حضوری و تلفنی)، مشاغل شما را به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات و سرویسهای مناسب بازار کاری ، تحلیل می کنند و شما را به سه هدف اصلی وب : تبلیغات ، اطلاع رسانی  ، درآمد زایی می رسانند.


اولین گام برای ورود به دنیای اینترنت و کسب و کار مجازی و طراحی وب سایت همانطور که در بالا اشاره شد ، ثبت دامنه و فضای وب می باشد.فناوری اطلاعات آریا با در اختیار داشتن سرورهای پیشرفته  اختصاصی، فضایی امن برای اطلاعات مشتریان فراهم می سازد.


طراحی وب سایت حرفه ای با در نظر گرفتن زمینه فعالیت و سلیقه مشتریان در کناراستانداردها و علم روز گرافیک و طراحی صفحات وب ، این امکان را به مشتریان میدهد تا در این دنیای مجازی بهتر دیده شوند. با برنامه نویسی پیشرفته وتکنولوژی روز دنیا به هر آنچه که از وب سایت خود انتظار دارید در لابراتوار تخصصی طراحی وب آریا خواهید رسید.
پنل قدرتمند (رابط کاربری) مدیریت وب سایت این امکان را به مشتریان می دهد تا در محیطی حرفه ای و در سریعترین زمان تغییرات مورد نظرشان را در صفحات وب خود اعمال نمایند.


آنالیز بازدید کنندگان و رفتار آنها در بازدید از وب سایت  مشتریان و بکارگیری شیوه های نوین  در زمینه بهینه سازی وب و طراحی وب سایت ، حضور مشتریان را در صفحه نخست نتایج موتورهای جستجو و نهایتا افزایش موفقیت آنها  در عرصه رقابت را  نوید می دهد.


طراحی وب سایت حرفه ای در همان نگاه اول به شما می گوید که سایت مورد نظر مخصوص چه صنفی است و این بهترین موقعیت است که اطلاعات شما در صفحات جذاب برای آنها به نمایش در آیند .
 

بازدید : ۵۲۴۱ نفر