بهینه سازی سایت و سئو - بخش اول

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۳۹۴/۶/۱۷

راه کارهای موثر در بهینه سازی وب و سئو و افزایش رنکینگ سایت

          برای بهینه سازی وب و سئو و افزایش رنکینگ سایت باید تحقیق و بررسی سایت های برتر دنیا و ایران را در ابتدای کار خود قرار دهید .حتما رنکینگ بهترین وب سایت های دنیا و ایران را در سایت alexa.com  ببینید و مورد بررسی قرار دهید با کمی توجه و دقت خواهید فهمید که اکثر وب سایت هایی که در یک کشور یا ایران جزو 100 وب سایت برتر قرار دارند وب سایت هایی هستند که خدمات و یا سرویس های خاص و منحصر به فردی به کاربران خود می دهند . یا به قول قدیمی ها یا بهترین بودند و یا اولین .
پس برای بهینه سازی وب و سئو سایت خود سعی کنید حرفی برای گفتن در وب سایت خود داشته باشید و در زمان طراحی وب سایت و راه اندازی وب سایت خود به این نکته توجه کنید . اینکه یک خدمت یا موضوع جالب و منحصر به فرد داشته باشید به رنکینگ و سئو شما خدمت ارزنده ای می کند .

 


       بهینه سازی سایت و سئو یک ترفند هست و اصول و قواعد خودش رو داره بسیار ساده اما مهم و حساس در صورتی که درست انجام نشود نه تنها به سئو سایت شما کمک نمی کند بلکه به بهینه سازی وب سایت شما آسیب و ضرر های جبران ناپذیر میزند که بعضا قابل بازگشت نیست . پس سئو و بهینه سازی وب سایت خود را به هر شخص و سازمان مبتدی و تازه کار نسپارید و خود را با مشکلاتی که می تواند برایتان ایجاد شود مواجه نکنید .


       در این خصوص می توانید از مشاوران سئو کار ما کمک بگیرید و بهینه سازی وب سایت خود را به لابراتوار تخصصی وب آریا با مدیریت کار آفرین برتر جوان آی تی تهران بسپارید .


 

 

نویسنده : مهندس اشکان انوری

 

طراحی وب سایت

آرشیو مقالات سئو و بهینه سازی وب مهندس اشکان انوری

 

 

بازدید : ۵۵۲۶ نفر