نمونه طراحی وب سایت

ما وب سایت هایی را طراحی کرده و برنامه نویسی می کنیم که نیاز به خاص بودن و متفاوت بودن دارند

 

طراحی وب سایت با هدف و ابتکار نه از یک قالب پیش ­ساخته ، ایجاد تجربه­ های جذاب برای کاربر همراه با ایجاد یک رابطه کاری شفاف با مشتریانمان ابتدای فرآیند طراحی و برنامه نویسی وب است

خدمات طراحی وب


طراحی خلاقانه وب سایت
مشاوره و استراتژی کسب و کار الکترونیک
طراحی وب سایت تجارت الکترونیک
سیستمهای مدیریت محتوا
طراحی نسخه واکنشگرا(Responsive)

 

طراحی خلاقانه وب سایت

 


ما اولین و بهترین مرکز خلاق هستیم. ما با مراکز طراحی دیگر تفاوت داریم زیرا خلاقیت ما را پیش می-برد نه کد. هرکدام از وب سایت های ما ساخته شده اند تا مشتریان خود را به طور بصری مجذوب کرده و یک تجربه دل پذیر داشته باشند.

 

 نمونه پروژه ها

مشاوره و استراتژی کسب و کار الکترونیک

ما زمانی را به شناخت شما، بلندپروازی های شما، وب سایت شما و کاربرانی که از آن بازدید خواهند کرد اختصاص می دهیم. این اطلاعات  پایه ای فراهم می کند که می توانیم طبق آن بهترین راه حل ها را پیشنهاد کرده و با هدف پروژه شما منطبق شویم.


بیشتر بدانید

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

 


وب سایت شما پنجره فروشگاه شما به جهان است. بازدید کنندگان باید برای خرید احساس راحتی، امنیت و الهام بخشی کنند و باید بخواهند که برای خرید بیشتر به آنجا بازگردند. آریا وب ،  وب سایت های تجارت الکترونیکی طراحی کرده و می سازد که تجربه ای عالی برای کاربر فراهم کرده و وفاداری به برند ایجاد می کند.


نمونه پروژه ها

سیستمهای مدیریت محتوا


لزومی ندارد که کنترل وب سایت شما توسط خودتان فرآیندی ترسناک و گرانبها باشد. این روزها تقریبا همه وب سایت هایی که ایجاد می کنیم بر اساس نوعی سیستم مدیریت محتوا (CMS) ساخته میشوند. به جای ارائه فقط یک راه حل CMS ما بهترین سیستم را برای برآورده کردن نیازهای مشتریانمان انتخاب می کنیم.

 

نمونه پروژه ها
 

طراحی نسخه واکنشگرا (Responsive)


چگونگی کارکرد وب سایت شما در دستگاه های موبایل و تبلت برای موفقیت یک وب سایت خیلی حیاتی است. بخش گرافیکی آریاوب ، وب سایتهای ریسپانسیوی میسازد که به طور موثری محتوا را برای انطباق با صفحه نمایش موبایل و تبلت تغییرشکل می دهد که جذب این دسته از کاربران شما را تضمین کند.

 

نمونه پروژه ها