درباره اولین لابراتوار تخصصی طراحی وب و سئو

رزومه                    افتخارات                  اهداف        نمونه طراحی های لوگو
 


گویند سنگ لعل شود در مقام صبر                         آری شود ولیکن به خون جگر شود
 اکنون که خداوند بزرگ توفیق خدمتگزاری به هموطنان عزیز در شرکت پیشتازان فناوری اطلاعات طراحان تندیس آریا ( آریا وب ) اولین لابراتوار تخصصی طراحی وب سایت و لابراتوار تخصصی سئو و بهینه سازی سایت  را نصیب اینجانب فرموده است به درگاهش شکرگزارم و امید دارم که دست در دست توانای کارکنان صدیق این مجموعه بتوانیم واژه خدمتگزاری صادقانه به هموطنان گرامی را معنایی دوباره بخشیم.


نیک می دانیم که همیشه حق با مشتری است و تلاش داریم این شعارراهبردی را نصب العین خود قرارداده و تجلی واقعی مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع را به نظاره بنشینیم.


برای تحقق این مهم همچنان به اعتماد مشتریان فهیم پیشتازان فناوری اطلاعات طراحان تندیس آریا ( آریا وب )نیازمندیم و امید آن داریم که همواره از فرصتی که شما در اختیار خدمتگزاران خود در آریا وب قرار داده اید به بهترین شکل ممکن بهره برداری نمائیم. قریب به چهار سال از برپایی شركت پیشتازان فناوری اطلاعات طراحان تندیس آریا ( آریا وب )می‌گذرد. در طی این سالها ، علی رغم وجود فراز و نشیب‌های بسیار ، پروژه‌های متعددی را به یاری خدا با توان خود اجرا كرده ایم كه حاصل آن علاوه بر تجارب ارزشمند كسب شده برای شركت ، كمك موثری به توسعه فرهنگ سازی الکترونیکی كشور بوده است.


در این برهه از زمان ، كه ركود در بازار و فعالیتهای اقتصادی مشكلات فراوانی برای بنگاههای اقتصادی به همراه داشته است ، این ضرورت احساس شد تا با تمركز بیشتر، سازماندهی مجدد شركت را با هدف "ارتقاء كیفیت" و "ایجاد تنوع در خدمات" دنبال نمائیم. سازماندهی کار آمد و تفکر حرفه ای در شرکت پیشتازان فناوری اطلاعات طراحان تندیس آریا ( آریا وب ) باعث شده تا به معنای واقعی پیشتاز در مشاوره ،طراحی و برنامه نویسی وب باشیم .


آگاهیم كه پیمودن این مسیر دشوار مستلزم تلاش و فداكاری فوق العاده خواهد بود ، اما با ایمان به آینده ای روشن ،‌ خود را از هر نظر برای این حركت مهیا كرده ایم و با تمام توان كوشش خواهیم كرد تا این حركت به سوی هدف، ‌با تاثیرپذیری و اطمینان خاطر هر چه بیشتر صورت پذیرد.

در اینجا مایلم از كلیه پرسنل شركت پیشتازان فناوری اطلاعات طراحان تندیس آریا ( آریا وب ) به خاطر تلاش و تعهدشان قدردانی كنم و آرزو نمایم تا در آریاوب گامهای بلندتری را به سوی موفقیت برداریم.


 


      دکتراشکان انوری

( کارشناس نظام صنفی رایانه ای استان تهران )

دکتراشکان انوری عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

شرکت فناوری اطلاعات آریا عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

 

 

  دکتر اشکان انوری   DR.ASHKAN ANVARI