طراحی وب سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان

 

طراحی وب سایت ارزان با فناوری اطلاعات آریا جهت آشتایی بیشتر با دنیای وب و تجارت الکترونیکی .

فناوری اطلاعات آریا در اقدامی کم نظیر اقدام به فروش وب سایت هایی ارزان و داینامیک کرده است که آن دسته از شرکت ها و مجموعه و یا اشخاصی که هنوز به قدرت یک وب سایت حرفه ای ایمان ندارند و با تجارت الکترونیکی نا آشنا هستند ، با این دنیا آشنا شوند .

این دسته افراد به دلیل نداشتن کافی در مورد وب سایت و طراحی وب سایت و همچنین سئو و بهینه سازی وب سایت و تجارک الکترونیکی و دنیای وب ، هزینه ای بابت آن نکرده و اعتقاد دارند کسب و کار و روش سنتی که در گذشته جوابگو بوده بهترین روش موجود است .

لذا مهندس اشکان انوری مدیریت فناوری اطلاعات آریا در راستای فرهنگسازی تجارت الکترونیکی و استفاده صحیح از وب سایت و دنیای مجازی چند تمپلیت ارزان قیمت را جهت استفاده و آشنایی این دسته از افراد قرار داده است تا به این وسیله آن ها را به خود نزدیک کرده و بتواند با شماره و راه نمایی و آموزش های لازم این دسته افراد را با دنیای وب و تجارت الکترونیکی آشنا کند .

و اما خبر خوب و طرح ویژه فناوری اطلاعا اریا ( لابراتوارتخصصی طراحی وب)چیست ؟

پس از آشنایی این دوستن و پیدا کردن اعتقاد به این دنیای قدرتمند ، و ملموس شدن قدرت وب سایت ، فناوری اطلاعت آریا در طرح خوش آمدید به دنیای تجارت الکترونیکی :

 

 

Welcome to the world of e-commerce

 

طراحی وب سایت ارزان و پاییه شما را از شما می گیرد و  هزینه آن را روی هزینه وب سایت حرفه ای و جدیدی که قدم اول شما را به دنیای تجارت الکترونیکی باز خواهد کرد قرار می دهد . پس شما می توانید وب سایت خود را با ماژول های مورد نیاز که با مشاوران ما مشخص کرده اید را حالا داشته باشید و  هزینه ای که بابت وب سایت اولیه و ارزان خود کرده اید را هم نیز برگردانید و هزینه طراحی وب سایت ارزان خود را پس از انداز کنید.

 

لوگوطرح انتخابی به لوگوی شرکت شما تغییر میکند و همچنین رنگ بندی تمپلیت انتخابی به رنگ مورد درخواست شما تغییر خواهد کرد و پس این تغییرات در 24 ساعت و بسیار فوری به شما تحویل داده خواهد شد .

 

جهت مشاهده تمپلیت های نمونه اینجا را کلیک کنید

طراحی وب سایت ارزان