طراحی گرافیک

ما طراحان گرافیک هستیم که به شرکتها کمک می کنیم که با طراحی مجذوب کننده با مخاطبان خود ارتباط برقرار کرده و آنها را تحت تاثیر قرار دهند.

خدمات طراحی گرافیک


طراحی بروشور
طراحی کتاب و صفحه
طراحی اتیکت
طراحی تبلیغاتی
طراحی دیجیتال

 


طراحی بروشور


ما موارد چاپ شده سفارشی زیبایی طراحی می¬کنیم که مشتریان را جذب کرده و تحت تاثیر قرار می دهد. از یک بروشور کوچک تا یک بروشور شرکتی بزرگ، ما هر مرحله از پروژه را از مفهوم تا تحویل مدیریت می کنیم.

 

بیشتر بدانید

طراحی کتاب و صفحه


چه یک کتاب یا یک مجله یا روزنامه، طراحی خوب موجب درخشش محتوا در صفحه شده و خوانندگان را شیفته خود می کند. بسیاری از اعضای خلاق گروه طراحی در طراحان تندیس آریا  تجربه کار بر روی بزرگترین انتشارات انگلستان را دارند.

 

بیشتر بدانید

طراحی لیبل


به بطری ها، جعبه ها و کیفهای خود را با بسته بندی برچسبی که برند را درون مرزهای بسته بندی موجود قرار می دهد، زندگی تازه ببخشید.


بیشتر بدانید

 

طراحی های تبلیغاتی


پیغام تبلیغاتی شما، چه پرینت شده باشد چه آنلاین، باید موثر و واضح باشد. ما با مشتریان خود کار می-کنیم تا مفاهیم جذاب را با طراحی که پیغام های مهم را رسانده و به فعالیت الهام ببخشد، ایجاد کنیم.

 

بیشتر بدانید

 

 طراحی دیجیتال


از ایمیلهای فروش تا یک کمچین تبلیغاتی دیجیتالی کامل، ما طراحی می¬کنیم تا مشتریان را مجذوب کرده و آنها را به فعالیت وا داریم. هر پیکسل در نظر گرفته شده و فرآیندها اصلاح شده اند تا حداکثر تاثیر و بازگشت فوق العاده به سرمایه را تضمین کنیم.


بیشتر بدانید